Duyuru:

Türkiye'nin en büyük matematik sitesine hoş geldiniz.

YGS-LYS
YGS-LYS
YGS ve LYS Hakkında Çok Önemli Uyarılar

Üniversiteye hazırlanıyorsanız mutlaka kendinize bir hedef belirlemelisiniz. Bu hedefte istediğiniz bölüm olmalıdır ve çalışmalarınızı ona göre yürütmelisiniz...

YGS-LYS
Ygs Geometri Konuları

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizler için YGS Geometri konularını ele aldık.YGS Geometri Matematik testi içerisinde yer alan toplamda 8 tane sorunun yer aldığı bir..

Genel
Ygs’de Puan Artırma Yöntemleri

Merhaba sevgili arkadaşlar bu yazımızda YGS’de puan artırma yollarını sizler için ele aldık. Öncelikle önceki yazılarımızda da başarıya ulaşmak için iyi..

YGS-LYS
Lys Geometri Soru Dağılımı

LYS de oldukça önemli bir yeri olan Geomteri dersi sayısalcı adaylar için oldukça belirleyicidir. Bu yazımızda sizler için 2017 LYS geometri konularını ele almaya..

YGS-LYS
2017 YGS Katsayıları (Tüm Dersler İçin)

Merhaba değerli öğrenciler, YGS’ye hazırlanan üniversite adaylarının heyacanı sınava sayılı günler kalmaya başlamasından dolayı artmaya başladı. Bu yılda..

YGS-LYS
LYS Matematik Konu Dağılımı

LYS Matematik Konu Dağılımı 2017 YGS’den barajı geçen adaylar LYS’ye girmeye hak kazanacaklardır. Özellikle 4 Yıllık bölümlerin olduğu LYS sınavı oldukça..

YGS-LYS
2017 YGS Matematik Konuları

2017 YGS Matematik Konuları 2017 YGS’ye girecek olan adayların merak ettiği ikinci bölüm olan matematik bölümüne ait konu dağılımları. Bildiğiniz gibi hemen..

YGS-LYS
LYS Matematiğe Nasıl Çalışılır?

Merhaba Sevgili Üniversite Adayı Arkadaşlar, Bugün sizler için LYS Matematiğe nasıl çalışılır konusunu ele aldık. Üniversiteyi hedefliyorsanız ve Amacınız iyi bir..

Genel
2013 ÖSYS Ek yerleştirme sonuçları açıklandı

Adaylar, ek yerleştirme sonuçlarını aşağıda belirtilen internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile..

YGS-LYS
YGS 2013 Matematik Sorularının Çözümleri

YGS 2013 Soruları ve Cevapları açıklandıktan sonra TRT'de yayınlanan soru çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz. 2013 YGS Matematik  Soru Çözümleri ve yorumlar için..

1/71234567