Duyuru:

Türkiye'nin en büyük matematik sitesine hoş geldiniz.

Rehberlik
Rehberlik
Hangi Derse Nasıl Çalışmalıyız?

Hangi Derse Nasıl Çalışmalıyız Bu yazımızda sınava hazırlanan arkadaşlar için hangi derse nasıl çalışmalı konusunu ele aldık. Ders çalışmada herkesin ayrı..

Rehberlik
Deneme Çözmenin Önemi

Merhaba değerli arkadaşlar bugün ki yazımızda sınava hazırlanan arkadaşlar için deneme çözmenin önemini ele aldık. Herhangi bir sınava hazırlanıyorsanız deneme..

Rehberlik
Unutmayı Önlemek İçin Ne Yapmalıyız?

Bu yazımızda sizler için unutmayı önlemek için neler yapmalıyız onları ele aldık. Unutmayı önlemek istiyorsanız öncelikle planlı ve programlı çalışmayı..

Rehberlik
Verimli Ders Çalışma Yöntemleri

Verimli ders çalışmak bir öğrenciyi başarıya götürecek olan en etkili yoldur. Öğrenci rakiplerini geçmek için verimli ve iyi bir program dahilinde çalışmalıdır...

Rehberlik
Üniversiteye Hazırlık ve Öğrenci Velisi Olmak

Üniversiteye hazırlanıyorsanız bu süreç içerisinde size gerek veliniz tarafından gerek diğer yakınlarınız tarafından pskolojk destek vermeleri çok önemlidir. Bu..

Rehberlik
KPSS’de Başarı İçin Deneme Çözmenin Faydaları

KPSS'de Başarı İçin Deneme Çözmenin Faydaları Merhaba değerli arkadaşlar bugün ki yazımızda sınava hazırlanan arkadaşlar için deneme çözmenin önemini ele..

Rehberlik
Ders Çalışırken Ara Vermek Zararlı mıdır?

Ders Çalışırken Ara Vermek Zararlı mıdır? Merhaba değerli arkadaşlar bu yazımızda sizler için ders çalışırken ara vermeli miyiz? Bu aralar kaç nasıl olmalı,..

Rehberlik
Başarılı Olmak İçin Neler Yapmalıyız?

Başarılı Olmak İçin Neler Yapmalıyız? Dünya üzerindeki tüm canlılar yaptıkları her işte yaklaşık olarak %100 başarılı sonuç ister ve bunu bekler.Bu durum..

Rehberlik
Başarıda Anne-Baba Faktörü

Başarıda Anne-Baba Faktörü Merhaba arkadaşlar bugünkü yazımızda Başarıda ebeveynlerin yani anne ve babanın faktörünü ele aldık. Bildiğiniz üzere sınav..

Rehberlik
Başarılı Olmak İçin Günde Ne Kadar Soru Çözmeliyim?

Başarılı Olmak İçin Günde Ne Kadar Soru Çözmeliyim? Sınava hazırlanan arkadaşlar mutlaka günde kaç soru çözeceğine cevap bulmaya çalışırlar bu yazımızda..

1/71234567