MatematikCafe.Net / Matematik,Geometri,Matematik Ders Notları,2017,KPSS,YGS-LYS,TEOG,DGS,ALES Hazırlık
dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) - Baskı Önizleme

+- MatematikCafe.Net / Matematik,Geometri,Matematik Ders Notları,2017,KPSS,YGS-LYS,TEOG,DGS,ALES Hazırlık (http://www.matematikcafe.net)
+-- Forum: Lise Matematik-Geometri (/f-lise-matematik-geometri.html)
+--- Forum: Lise Geometri Ders Notları (/f-lise-geometri-ders-notlari.html)
+---- Forum: Çember ve Daire (/f-cember-ve-daire.html)
+---- Konu Başlığı: dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) (/k-dairenin-cevresi-ve-alani-cozumlu-ve-cevapli-test.html)

Sayfalar: 1 2

dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) - .ED. - 15-02-2008 22:27

ektedir...iyi çalışmalar...

RE: dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) - __rocker__ - 23-03-2008 22:03

açılmyokii ıhaa buuuu

RE: dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) - asd222 - 23-03-2008 22:41

teşekkürler hocam

RE: dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) - .ED. - 23-03-2008 23:04

__rocker__ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:açılmyokii ıhaa buuuu
ünlemlerinden dosyanın açılmadığını anlıyorum...
şaka bir yana, kelimeleri düzgün yazmak bu kadar zor mu arkadaşlarğ

bilgisayarında winzip veya winrar gibi bir program yüklüıse açabilirsin sevgili rocker...

RE: dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) - nefretabc - 04-04-2008 19:38

çok güzel olmuş saolun.......

RE: dairenin çevresi ve alanı (çözümlü ve cevaplı test) - DelininBiri19 - 25-04-2008 00:45

ya !! arkadaşlar bana yardım edecek biri yok mu bu sitede ben 4 gündür daire alanı ile ilgili çözümlü sorular arıyorum bulamıyorum rica yardımcı olun.