Duyuru:

Türkiye'nin en büyük matematik sitesine hoş geldiniz.

Genel
Genel
1.Sınıf Matematik Konuları

1.Sınıf Matematik Konuları 1.ÜNİTE DOĞAL SAYILAR İLERİYE DOĞRU RİTMİK SAYMALAR GERİYE DOĞRU RİTMİK SAYMALAR 2.ÜNİTE DOĞAL SAYILAR 2 BASAMAKLI DOĞAL..

Genel
Ygs’de Puan Artırma Yöntemleri

Merhaba sevgili arkadaşlar bu yazımızda YGS’de puan artırma yollarını sizler için ele aldık. Öncelikle önceki yazılarımızda da başarıya ulaşmak için iyi..

Genel
Başarıda Kararlılığın Önemi

Başarıda Kararlılığın Önemi Bir hedefiniz varsa bu yolda sadece çalışmak yetmez. Mutlaka moral ve motivasyonunuz yüksek olmalıdır. Hedefiniz varsa mutlaka bu yolda..

Genel
KPSS Sınav Tarihleri Ne Zaman?

KPSS Sınav Tarihleri Ne Zaman? Kpss memur olmak isteyenler için oldukça önemli bir sınavdır. Belirli tarihlerde olması ve kendi içerisinde birçok kategoriye ayrılarak..

Genel
KPSS’YE YENİ BAŞLAYAN ADAYLAR NASIL ÇALIŞMALI

Bu yazımızda sınava tekrar girecek olan adaylar veya ilk kez girecek olan adaylar için sınava nasıl çalışmalı konusunu ele aldık.KPSS’ye hazırlanmaya..

Genel
KPSS’DE BAŞARILI OLMANIN SIRLARI

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizler için KPSS sınavında nasıl başarılı olunur onu ele alacağız.KPSS sınavında başarılı olmanın yolu tabi ki sabır ve planlı..

Genel
Teog Matematiğe Nasıl Çalışılmalı

Ülkemizde her yıl yaklaşık 2 milyon sekizinci sınıf öğrencisi teog sınavına giriyor.Milli eğitim bakanlığı bu seneki açıklamasında testlerdeki puan..

Genel
Çevre Ve Şehircilik bakanlığı 117 personel alım ilanı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türüne göre taşra teşkilatına (il müdürlükleri) sözleşmeli memur alacak. Bakanlık..

Genel
TCDD bu illerde yeni işçiler alacak!

 Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları çeşitli bölge müdürlerinde çalıştırmak için yeni işçiler arıyor. TCDD Adana, Afyon, Ankara, Aydın, Balıkesir,..

Genel
YÖK’ten öğretmen adaylarına yeni şart

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), eğitim fakülteleri dışında üniversitelerin diğer fakültelerinden, özellikle de fen- edebiyat fakültelerinden mezunların öğretmen..