Duyuru:

Türkiye'nin en büyük matematik sitesine hoş geldiniz.

Tag Archives: lys
YGS-LYS
YGS ve LYS Hakkında Çok Önemli Uyarılar

Üniversiteye hazırlanıyorsanız mutlaka kendinize bir hedef belirlemelisiniz. Bu hedefte istediğiniz bölüm olmalıdır ve çalışmalarınızı ona göre yürütmelisiniz...

YGS-LYS
Lys Geometri Soru Dağılımı

LYS de oldukça önemli bir yeri olan Geomteri dersi sayısalcı adaylar için oldukça belirleyicidir. Bu yazımızda sizler için 2017 LYS geometri konularını ele almaya..

YGS-LYS
LYS Matematiğe Nasıl Çalışılır?

Merhaba Sevgili Üniversite Adayı Arkadaşlar, Bugün sizler için LYS Matematiğe nasıl çalışılır konusunu ele aldık. Üniversiteyi hedefliyorsanız ve Amacınız iyi bir..

YGS-LYS
2011 LYS Konuları Bütün Dersler

2011 LYS Konularını aşağıdaki bölümde ekten indirebilirsiniz., 2011 LYS Bütün..

YGS-LYS
2011 LYS Edebiyat Konuları

LYS EDEBİYAT KONULARI( LYS ) 1 SÖZ SANATLARI 1.a Söz Sanatları 2 NAZIM - NESİR BİLGİLERİ 2.a Nazım Bilgileri 2.b Nesir Bilgileri 3 TÜRK EDEBİYATI TARİHİ..

YGS-LYS
2011 LYS Tarih Konuları

LYS TARİH KONULARI( LYS ) 1 GENEL TÜRK TARİHİ 1.a İlk Türk Devletleri 1.b Türk İslam Devletleri 1.c Türkiye (Anadolu) Tarihi 1.d GENEL TEST 2 OSMANLI..

YGS-LYS
2011 LYS Mantık Konuları

LYS MANTIK KONULARI( LYS ) 1 KLASİK MANTIK 1.a Kavram ve Terim - Terim çeşitleri 1.b Kavramlar Arası İlişkiler 1.c 5 tümel - tanım 1.d Önerme - Önerme..

YGS-LYS
2011 LYS Sosyoloji Konuları

LYS SOSYOLOJİ KONULARI( LYS ) 1 SOSYOLOJİNİN ALANI 1.a Sosyolojiye Giriş - Sosyolojinin Konusu 1.b Sosyolojinin Diğer Bilimlerle İlişkisi 1.c Sosyolojinin Yöntem ve..

YGS-LYS
2011 LYS Psikoloji Konuları

LYS PSİKOLOJİ KONULARI ( LYS ) 1 PSİKOLOJİNİN ALANI 1.a Psikolojiye Giriş, Psikolojinin Konusu 1.b Psikolojide Yaklaşımlar 1.c Psikolojinin Uzmanlık Alanları 1.d..

YGS-LYS
2011 LYS Matematik Konuları

LYS MATEMATİK KONULARI ( LYS ) 1 POLİNOMLAR - ÖZDEŞLİKLER 1.a Polinomlar 1.b Özdeşlikler - Çarpanlara Ayırma 1.c Rasyonel İfadelerin Sadeleştirilmesi 1.d..

1/212